Західна ліфтова корпорація -

кращий партнер у Вашому проекті


Григорій Ярославович Фрик
директор ПП «Західна Ліфтова Корпорація»

+38(097) 709 84 71

+38(095) 684 49 29

westlift_company@ukr.net

Написати листа

Ліфти, ескалатори, траволатори


Компанія «Західна Ліфтова Корпорація» працює на ринку України з 2000 року. Ми займаємось поставкою, монтажем з повним виконанням пусконалагоджувальних робіт та сервісним обслуговуванням ліфтового обладнання, а також ескалаторів та траволаторів провідних європейських фірм і виробників Туреччини.

Компанія «Західна Ліфтова Корпорація» проводить поставку та монтаж ліфтового обладнання різних типів вантажопідйомністю від 50 кг до 12 тонн: ліфти пасажирські, вантажні, панорамні, лікарняні, гаражні (для багатоповерхових гаражів), маловантажні підйомники. Ліфти можуть бути виготовлені на замовлення як з електричним, так і з гідравлічним приводом.

ПП «Західна Ліфтова Корпорація» проводить закупку тільки якісного ліфтового обладнання та проводить монтаж і пусконалагоджувальні роботи «під ключ». Після цього ліфти передаються в експлуатацію. Завдяки прискіпливому виборі обладнання і якісному виконанні монтажу та пусконалагоджувальних робіт наша компанія надає гарантійний термін від 24 до 36 місяців на роботу цього обладнання.

Компанія «ЗЛК» являється офіційним представником в Україні компаній DOPPLER, KLEEMANN, VITAL, TEORI, ILA, SANEL, AKFA та співпрацює з іншими європейськими виробниками ліфтового обладнання. Завдяки тісній співпраці з виробниками ціни, по яких «Західна Ліфтова Корпорація» одержує обладнання від цих компаній є нижчими на 8 -12% від ринкових цін, що є важливо для «Покупців». Вся продукція, яку пропонує наша компанія замовникам сертифікована в Україні та має всі дозвільні документи на ввезення, встановлення та експлуатацію (використання) в Україні.

Компанії є потужними виробниками сучасного ліфтового обладнання (виготовляють понад 25 000 ліфтів в рік). Це обладнання використовується при вирішенні різноманітних технічних завдань при проектуванні будівель та установці ліфтів. Ліфти обладнані гідравлічним або електричним приводом з комбінованим розміщенням машинного відділення: - з верхнім машинним відділенням над шахтою ліфта (система MR); - без машинного відділення (система MRL); - нижнє машинне відділення (збоку біля шахти ліфта).

На сьогодні ми не пропонуємо дешеві варіанти комплектації із східно-азійських країн та новостворених «фірм і фірмочок» як на території України, так і в країнах ближнього зарубіжжя, що займаються «скручуванням ліфтів» з вузлів та агрегатів найрізноманітніших виробників. Бо кінцева якість такої «продукції» не є такою, щоб можна було гарантовано пропонувати нашим покупцям та забудовникам, бо звичайно, немає ніякої впевненості у їх надійній та довгостроковій роботі.

ПП «Західна Ліфтова Корпорація» постійно проводить роботу по розширенню партнерських стосунків з виробниками ліфтового обладнання. Ми можемо запропонувати своїм покупцям практично всі типи ліфтового обладнання, ескалаторів та траволаторів, яке використовується в Європі.

Наша компанія проводить велику роботу по забезпеченню поставок якісного ліфтового обладнання, ескалаторів та траволаторів на ринок України і є Організатором Міжнародних ліфтових виставок EXPOLIFT-UKRAINE (раз на 2 роки) та Конференцій працівників ліфтової галузі (2 рази на рік).

Можна гарантовано стверджувати, що будь-який ліфт по запитах і вимогах Замовника буде поставлено і змонтовано в Україні. Також, важливим є те, що все обладнання повністю Сертифіковане і має всі дозвільні документи на ввезення та застосування в Україні. Ми виготовляємо ліфти індивідуально під кожен проект, а також під розміри існуючих шахт. Виконуємо заміну ліфтів. Надаємо послуги під ключ з гарантією від 24 до 36 місяців.

Надамо професійні консультації і допоможемо у виборі та поставці хорошого сучасного ліфтового обладнання – ліфтів, ескалаторів, траволаторів та підйомників всіх типів.

«Західна Ліфтова Корпорація» - тільки якісне та сертифіковане в Україні ліфтове обладнання!

Ви можете переглянути інформаційний каталог про асортимент продукції.